Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Maps.lt maršrutų paieška

2010 02 01

Jau galite išbandyti naują Maps.lt žemėlapio versiją  su patobulintu maršrutų paieškos funkcionalumu.

Maršrutų paieška tapo gerokai patogesnė, funkcionalesnė. Nurodžius ne daugiau kaip penkis maršruto taškus sistema gali sumodeliuoti optimaliausią maršrutą šiems taškams pasiekti. Maršruto taškus galite nurodyti pasinaudoję paieškos funkcija arba tiesiog pažymėdami norimą tašką žemėlapyje.

Taško paieškos funkcija veikia taip kaip objekto ar vietos paieškos funkcijos Maps.lt žemėlapyje.  Nurodyti tašką žemėlapyje taip pat labai paprasta: pažymėkite norimą vietą žemėlapyje pelės žymekliu ir paspauskite dešinįjį pelės klavišą. Atsidariusiame kontekstiniame meniu pasirinkite punktą „Įtraukti į maršrutą". 

Norint nustatyti žemėlapyje pasirinkto taško buvimo vietą, Maps.lt sistema automatiškai suranda artimiausią charakteringą objektą (gatvę, adresą, gyvenvietę ar miestą) ir jo pavadinimą įtraukia į maršruto taško aprašą.

Paspaudus mygtuką „Ieškoti", sumodeliuotas maršrutas bus pateiktas žemėlapyje. Maršruto legenda pateikiama ir paieškos rezultatų lange. Nuo šiol  maršruto išklotinė daug funkcionalesnė. Pasirinkus  jus dominančią sumodeliuoto maršruto dalį, ji iškarto pateikiama žemėlapyje. Paslėpus maršruto legendos rodymo langelį galima padidinti matomo žemėlapio plotą.  

Sumodeliuotą maršrutą galima atsispausdinti. Spausdinimo funkcionalumas leidžia sudėlioti spausdinamą informaciją pagal kiekvieno vartotojo poreikius.


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti