Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Projektas “Eye on Earth” pripažintas vienu iš geriausių tvarios plėtros sprendimų Rio de Žaneire vykusioje konferencijoje

2012 06 25

Birželio 21 dieną Rio de Žaneire vyko pasaulinė aukšto lygio Jungtinių Tautų darnaus vystymosi konferencija „Rio+20“, kurios metu Danijos ministras pirmininkas Helle Thorning-Schmidt, prieš 25 metus pateiktos JT tvarios plėtros ataskaitos autorė Gro Harlem Brundtland, Tarpvyriausybinės klimato kaitos komisijos (IPCC, Intergovernmental Panel on Climate Change) vadovė Rajendra K. Pachauri, Europos Sąjungos klimato komisarė Connie Hedegaard ir 150 kitų aukšto rango svečių priėmė pirmą konkretų rezultatą Rio+20 konferencijoje: startavo projektas „Sustainia100“. Esri didžiuojasi galėdama pranešti, kad projektas „Eye on Earth“ buvo įtrauktas į šį prestižinį sąrašą.
 
Eye on Earth - tai aplinkos taikomoji programa, veikianti Esri ArcGIS Online aplinkoje, sukurta su Microsoft korporacija ir Europos aplinkos agentūra (European Environment Agency, EEA) ir skirta Europos piliečiams susipažinti su oro, triukšmo ir vandens duomenimis.
 
Eye on Earth įtraukimas į Sustainia100  rodo, kad dalinimasis informacija yra labai svarbus“, sako Jacqueline McGlade, Europos aplinkos agentūros vykdomoji direktorė. „Žinios gali pakeisti mūsų ryšį su aplinka, padėti mums tapti labiau tvariems ir lankstesniems. Mes tikimės, kad apdovanojimas paskatins daugiau piliečių ir organizacijų naudotis Eye on Earth.“
 
Su Eye on Earth galima pasiekti tūkstančius žemėlapių ir duomenų rinkinių, kurti žemėlapius bei valdyti geoerdvinę informaciją. Čia vartotojai turi galimybę skelbti informaciją viešai, tarp grupių narių ar laikyti privačiai. Vyriausybės, mokslinių tyrimų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos ir visuomenė gali naudoti Eye on Earth tinklą bendram darbui, kuris padeda suprasti problemas, plėtoti politiką, kurti planus ir imtis veiklos. Be to, debesų technologija paremtas tinklas suteikia pagrindą kitiems regionams susikurti panašias aplinkos platformas.
 
„Būti įtrauktam į Sustainia100  yra didžiulė garbė“, sako Jack Dangermond, Esri prezidentas. „Eye on Earth programa daugybei žmonių suteikia galimybę susipažinti su aplinkos ir socialine informacija bei dalyvauti politikoje ir realiai vykdyti pokyčius. Eye on Earth tinklas taps katalizatoriumi diskusijoms. Mes manome, kad tai įgalins žmones suprasti problemas ir tapti sprendimų dalimi.“
 
Eye on Earth Watch (peržiūros) programa yra naudojama mokslininkų, kurie savo mobiliaisiais įrenginiais perduoda aplinkos oro, vandens kokybės ir triukšmo užterštumo rodiklius tinklui.
 
Atrinktas iš 56 šalių šešiuose žemynuose, Sustainia100 yra vadovas inovatyvių ir lanksčių sprendimų, padedančių kurti tvarias visuomenes. Sudarytas tiktai iš pabaigtų ir prieinamų sprendimų Sustainia100 - tai reali priemonė darnaus vystymosi specialistams - nuo politikų iki vadovaujančių darbuotojų - atsidavusiems patrauklių ir tvarių visuomenių kūrimui.
 
Visas pranešimas čia...

 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti